Keresési hely: Győr-Moson-Sopron megye | Győr | Sopron | Mosonmagyaróvár | Csorna | Kapuvár | Pannonhalma | Szombathely | Szeged | Még több település, megye ►

Celldömölki Városi Általános Iskola és Egységes Pedagógiai Szakszolgálat - Celldömölk

szavazatok száma: 0 | átlag: 0/5

Cím: Celldömölk, Árpád u. 34.
Telefon: 95/420-218, 95/421-807
Fax: 95/521-035

Web: www.celliskola.hu
E-mail: celliskola@cellkabel.hu

Leírás

Nyolc évfolyamos rendszerű általános iskola. A kompetencián alapuló nyelvoktatás angol, német nyelven, az informatikaoktatás és a sport - a versenysport mellett nagy hangsúllyal a tömegsport és a turisztika - jelentős szerepet tölt be a munkánkban. Gyakorlati közlekedési ismeretek oktatása kiscsoportos technikaoktatás keretében történik. Napközis foglalkoztatás keretében biztosítjuk a tanórai felkészülést, zárt sportudvaron, játszótéren lehetőséget nyújtunk a szabadidő tartalmas eltöltéséhez.
Tovább olvasom »